VEILING

Traditiegetrouw organiseren wij vanaf 15:00 uur een veiling bij opbod in de koffie- en lunchhoek in speeltuin Marijke. Wij zijn druk bezig met de inzameling van mooie producten. Deze artikelen stallen wij op de markt uit. Kom vooraf kijken wat er tijdens onze veiling in de verkoop gaat. Een voorlopige lijst van de producten voor de veilig vindt u hieronder en wordt steeds aangevuld.
PS: Tijdens de veiling kunt u pinnen!

OVERNACHTING VOORTHUIZEN

Even er tussen uit! Geniet van de heerlijke rustige, bosrijke omgeving.

Een overnachting op chaletpark de Heidekamp in Voorthuizen voor 2 personen.

VERGADERARRANGEMENT WATERTOREN BOLLENSTREEK

Een exclusief vergaderarrangement op een unieke voor 8-10 personen.

Inclusief culinaire lunch, en een rondleiding door de watertoren. T.w.v. € 750,-

POETSBEURT AUTO

Volledige poetsbeurt auto t.w.v. € 250,- bij autobedrijf Polderman in Lisse

BESTUURBARE AUTO

Radiografische bestuurbare auto – Lamborghini Aventador SVJ

UITGEBREIDE GEREEDSCHAPSSET

Een uitgebreide gereedschapset
(129-delig)

BESTUURBARE MONSTERTRUCK

Radiografisch bestuurbare auto – Monstertruck

ONDERHOUDSBEURT AUTO

t.w.v. € 300,- bij autobedrijf Polderman in Lisse

WAARDEBON AUTORIJLES

5 rijlessen bij Jord rijschool t.w.v. € 250,-

HAARDHOUT

Haardhout

ABBONNEMENT AUTOWASSTRAAT

10 wasbeurten totaal t.w.v.
€ 100,-

OLIJFBOOM

Prachtige olijfboom

MUZIEKSTANDAARD

Decoratieve muziekstandaard

LAMPENSET

Philips Hue White Ambiance Starter Pack E27 met 3 lampen, dimmer + Bridge

STEP

Maxi Micro Deluxe ECO step (5-12 jaar)

MOUNTAINBIKE

Stoere jongensfiets MTB
Nieuw, 6-8 jaar, 20 inch

FAMILIE FOTOSHOOT

Familie fotoshoot – waardebon
t.w.v. €195,- door Inge van Woerden – Baan

PLATTELANDPAKKET (2X)

2x een plattelandpakket

WATERGLIJBAAN

Intex waterglijbaan

SAPPAKKET

2x Sappakket

TICKETS ZOMERCONCERT ESSPRESIONE

Tickets zomerconcert Espressione
15 juni 2024

4 GANGEN DINER VOOR 4 PERSONEN

4 gangen diner voor 4 personen
Door ToJokoks – Thomas & Johan Baaij
t.w.v. € 200,-

RAYBAN ZONNEBRIL

Rayban zonnebril

2x SCHILDERIJ CANVAS

2x schilderij canvas
-Art bij Claudia-
100×150 cm